Motor ČB – Prostějov 4:1 (kon.) | Martin – Pov. Bystrica 6:1 (kon.) | Znojmo – Zvolen 9:4 (kon.)
Mor. Budějovice – Žďár n/S 2:3 (1:3 po s.n.) | Vrchlabí – Trutnov 2:4 (kon.)
konec
ČEZ Motor České Budějovice
4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 05.09.2018, 16:00Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy: 1.5 5.3 3.91
Partner:
   
  Je dobojováno! Hokejisté obou celků v generálce na ligovou soutěž dnes nenabídly bůhvíjakou podívanou, Českobudějovičtí dnes ale zvítězili zaslouženě. Divácky nejatraktivnější paradoxně byla asi první třetina, ve které nepadla žádná branka.

  Děkuji za pozornost, z tohoto utkání je to vše. (18:15:50)
   
  Konec zápasu.
   
  59:25
  Jakub Neužil je opět na střídačce svého celku. Prostějov to zkouší v šesti hráčích!
   
  59:25
  Prostějov ve své přesilové hře dobře kombinoval. K dobré střele se dostal Lukáš Žálčík, jenž zkusil své štěstí z otočky. Bohužel pro Žálčíka byl Strmeň pozorný a puk vyrazil mimo nebezpečí.
   
  58:44
  Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Pýcha – 2 min., podrážení).
   
  57:42
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Českobudějovičtí využívají dnes druhou přesilovou hru! ŽIGA PAVLIN opět napřáhl u modré čáry a opět prostřelil. Českobudějovický obránce tak dnes zapisuje svou druhou trefu! Asistence: Zdeněk Doležal, Miloslav Čermák.
   
  57:35
  Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Karpov – 2 min., podrážení).
   
  57:22
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Motor si pojišťuje své vedení! Jakub Neužil byl stále na střídačce, čehož využil JAKUB BABKA, který nejprve vydoloval puk, ujel s ním a pak ho z bekhendu poslal do odkryté klece. Tím si nadělil skvělý narozeninový dárek. Bez asistence.
   
  56:29
  Jakub Neužil opustil svou svatyni. Motor ji následně z obranné třetiny ohrozit, kotouč se ale odrazil jen od tyče.
   
  55:47
  Českobudějovičtí dobře zdržovali hru v útočném pásmu, čímž ušetřili cenné vteřinky z oslabení.
   
  54:38
  Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (M. Novák – 2 min., podrážení).
   
  54:11
  Ladislav Havlík ujel se svým spoluhráčem do přečíslení, jenže nemohl přihrávat. Havlíkův pokus na bližší tyč Strmeň dokázal v poklidu vyrazit.
   
  53:29
  Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Kellner – 2 min., držení).
   
  52:50
  Ani třetí třetina nenabízí příliš pohledný hokej. Ani nyní se toho na ledové ploše moc neděje. Oba týmy se snaží usadit v útočném pásmu, zatím to ale ani jednomu nevychází.
   
  51:28
  V o něco lepší palebné pozici se nacházel Radek Prokeš. Bývalý českobudějovický hráč ale trefil jen bránícího hráče, který včas padl do střely.
   
  50:34
  Vojtěch Krejčiřík dostal přihrávku a s pukem na holi přejel modrou čáru. Ihned poté se pokusil o rychlou střelu. S ní neměl Strmeň problémy, bude se vhazovat.
   
  49:16
  Tomáš Karpov, nejnovější posila Jestřábů, si nerozuměl se spoluhráčem. Karpov zkoušel od vlastní modré čáry najít svého spoluhráče na soupeřově modré. Ten však odjížděl střídat, a tak je z toho zakázané uvolnění.
   
  47:54
  Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Kutlák – 2 min. + 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Bažant – 2 min. + 2 min., hrubost).
   
  47:54
  Zpestření v podobě šarvátky Zdeňka Kutláka a Matěje Bažanta! Oba jmenovaní se do sebe pustili před Neužilovo svatyní. Poněkud navrch měl domácí kapitán Kutlák, který si vysloužil do českobudějovického publika potlesk.

  Adam Pavlíček

  Branky a nahrávky: 40. Endál (Dančišin), 45. Pavlin (Novák, Šimánek), 58. Babka, 58. Pavlin (Doležal, Čermák) – 44. Žálčík (Dvořáček, Račuk)


  ČEZ Motor České Budějovice: Strmeň (Svoboda) Kutlák (C), Fillman, Pýcha, Pavlin, Vydarený (A), Plášil – M. Novák, Dančišin, Endál – Čermák (A), Šimánek, P. Novák – Beránek, Přikryl, Doležal – Heřman, J, Doktor, Babka
  LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – Zdráhal, Kolář, Havlík, Mikliš, Foltýn, Bažant, Kellner, Chujas – Starý, Meidl, Nouza (A), Dvořáček, Venkrbec (C), Račuk, Luňák, Karpov, Žálčík, Krejčiřík, Matýš, Prokeš

  Rozhodčí: Valenta, Skopal – Polonij, Šimánek