Astana – Čeljabinsk 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Omsk 3:2 (kon.) | Minsk – N.Novgorod 3:6 (kon.)
Petrohrad – Kazaň 5:1 (kon.) | Viťaz – Nižněkamsk 3:1 (kon.)
konec
HC Dinamo Minsk
3:6 (2:1, 1:2, 0:3)
Torpedo Nižnij Novgorod
Čtvrtek 06.12.2018, 17:30 • Minsk Arena • KHL
Předzápasové kurzy: 3.13 4.1 2.0
Partner:
   
  Hosté nakonec zvládli závěrečnou třetinu na výbornou a po právu vítězí v dnešním duelu. Minsk se sice snažil, ale směrem dopředu byl hodně špatný a soupeř dokázal své šance využít beze zbytku. (20:07:52)
   
  Konec zápasu.
  59:53 Damir ŽAFJAROV - 3:6
   
  59:53
  Torpedo právě vstřelilo branku!
  Hosté využili chyby soupeře v obranném pásmu a potvrzují své vítězství další brankou. Autorem branky je DAMIR ŽAFJAROV. Asistence: Vladimir Galuzin a Danil Verjajev.
   
  58:03
  Minsk se i nadále nemůže dostat do pořádného zakončení. Naopak, Novgorod opět zaměstnal brankáře soupeře a ten přerušuje hru.
   
  57:37
  Brankář Minsku měl nyní hromadu práce, aby ukryl střelu z pravé strany. Nakonec ji ukrývá ve své lapačce a následuje vhazování před jeho brankou.
   
  56:11
  V závěru zápasu se domácí sice snaží o kontaktní branku, ale hosté bez větších obtíží kontrolují hru.
   
  54:56
  Sabolič se dostal ke střele, ale nezamířil ideálně mezi tři tyče. Hosté nedávají další branku na své konto.
   
  52:40
  Novgorod je stále aktivní a kontroluje průběh zápasu...nyní po střele jednoho z hráčů Novgorodu zazvonila za brankářem tyčka!
   
  51:30
  Dinamo je nyní v menším útlumu a brání se svému soupeři...
  50:03 Anton ŠENFELD - 3:5
   
  50:03
  Torpedo právě vstřelilo branku!
  Hosté se dostávají do dvou brankového vedení, kdy propadli ve své defenzívě a Paršin zavezl puk, následně přihrál na ANTONA ŠENFELDA, který zakončuje a dává jistou svému celku. Asistence: Denis Paršin.
   
  48:35
  Domácí se marně snaží o nějaký tlak na svého soupeře a momentálně se nedostávají do vážnějších šancí.
  45:12 Robert SABOLIČ - 3:4
   
  45:12
  Torpedo právě vstřelilo branku!
  A Novgorod se dostává do důležitého vedení, po kombinační akci se ke střele dostal ROBERT SABOLIČ a ten dostává svůj celek do vedení. Asistence: Danil Verjajev a Dmitrij Sjomin.
   
  44:34
  Ve střední pásmu byl podražen domácí hráč, ale nakonec se nevylučuje.
   
  43:31
  Snaha domácích o zakončení, které bylo sraženo a následně hosté vyváží puk, kteří se dostali ke střele, avšak ta končí na ochranné síti za brankou domácího celku.
   
  42:13
  Avšak i Novgorod dokázal poslat střelu na branku soupeře, která však šla mimo branku.

  Matěj Vybíral

  Branky a nahrávky: 8. A. Kosticyn (S. Kosticyn, Wiercioch), 9. Bujnickij (A. Kosticyn, Lisovec), 28. Q. Howden (Kogaljov) – 10. Žafjarov (Calof), 32. Calof (Žafjarov), 40. Paršin (Šenfeld, Bodie), 46. Sabolič (Verjajev, D. Sjomin), 51. Šenfeld (Paršin), 60. Žafjarov (Galuzin, Verjajev)


  HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Chenkel, Wiercioch, Lisovec, Blum, Bokun, D. Osipov, Znacharenko – A. Kosticyn, Kovyršin, Bujnickij – Kogaljov, Q. Howden, Denis Kazionov – A. Těreščenko, S. Kosticyn, Litvinov – Drozdov, Pavlovič, Kitarov.
  Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Tichomirov) – Bodie, Barancev, Orlov, Holm, Korobov, Volčenkov, Rodionyčev – Miele, Šenfeld, Paršin – Žafjarov, Galuzin, Calof – Sabolič, D. Sjomin, Verjajev – Markovin, Makarenko, Smolin – Stalnov.