Toronto – Chicago 4:5 (kon.) | Edmonton – New Jersey 3:6 (kon.) | Vancouver – NY Rangers 4:1 (kon.)
konec
Edmonton Oilers
3:6 (2:2, 1:3, 0:1)
New Jersey Devils
Čtvrtek 14.03.2019, 02:30 • Rogers Place, Edmonton • NHL
Předzápasové kurzy: 1.56 4.52 5.05
Partner:
   
  59:04
  Ještě tu máme přerušení hry, a to vyloučení. Jujhar Khaira se postrkoval se Stefanem Noesenem u střídaček. A když chtěl hostující útočník zamířit na lavičku, frustrovaný Ryan Nugent-Hopkins (EDM) jej zcela zbytečně sekl. Přesilovka pro hráče v bílých dresech na závěr zápasu.
   
  53:33
  Další vyloučení na hostující straně – dvě minuty za krosček dostává střelec předchozí branky Blake Coleman (NJD). Olejáři tak budou mít k dispozici šestisekundovou přesilovou hru v pěti proti třem.
   
  51:39
  Nepříjemná situace pro New Jersey. Will Butcher (NJD) vyhodil puk bez cizího zapříčinění do hlediště a dostává dvě minuty za zdržování hry.
   
  39:12
  Počet sil na ledě se vyrovná, Damon Severson (NJD) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
   
  38:00
  Obránce Oilers Darnell Nurse (EDM) to přehnal s hrubostí u mantinelu v souboji s Rooneym, je tak vyloučen a New Jersey bude hrát přesilovou hru 4 na 3! Ďáblové využili obě předchozí početní výhody, jak si poradí se třetí?
   
  36:42
  Hráči obou týmů se nyní dopustili faulu. Kurtis Gabriel (NJD) je vyloučen za krosček, Kris Russell (EDM) za sekání. Hrát se bude 4 na 4.
   
  25:15
  Vše se ale neobešlo bez faulu, dvě minuty za držení hole dostává Oscar Klefbom (EDM). Ďáblové svou první přesilovku využili, jak naloží s touto?
   
  19:08
  New Jersey čeká první přesilová hra. Střelec dvacáté branky v sezoně Alex Chiasson (EDM) dostává dvě minuty za přepůlení hokejky Colemana – sekání.
   
  12:30
  Cory Schneider vyrazil nebezpečný pokus Ryana Nugenta-Hopkinse, ale Ďáblové se příliš radovat nemohou, jsou totiž vyloučeni. Drew Stafford (NJD) dostává dvě minuty za podrážení Khairy.
   
  05:21
  Dnes debutující Colton White (NJD) je prvním vyloučeným hráčem zápasu, dostává dvě minuty za držení Leona Draisaitla. Přesilová hra pro domácí tým!
   
  03:09
  Jak Milan Lucic (EDM), tak Kurtis Gabriel (NJD) nyní pochopitelně dostávají pětiminutové tresty za bitku.

  MB

  Branky a nahrávky: 10. Gagner (Khaira, Benning), 15. Chiasson (McDavid, Klefbom), 40. Benning (McDavid, Sekera) – 8. Agostino (A. Greene, Rooney), 20. Zajac (Severson), 27. Severson (Stafford, C. Carrick), 33. Quenneville (Gabriel, Butcher), 37. Rooney (Agostino, Palmieri), 53. Coleman (A. Greene)


  Edmonton Oilers: Koskinen (33. Stolarz) – Klefbom, A. Larsson (A), Nurse, K. Russell, Sekera, Benning – Draisaitl, McDavid (C), Kassian – Khaira, Nugent-Hopkins, Gagner – Rieder, Cave, Chiasson – Lucic (A), Brodziak, Currie.
  New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – A. Greene (C), Severson, Butcher, C. Carrick, White, Santini – Coleman, Zajac (A), Noesen – Agostino, Rooney, Palmieri (A) – Quenneville, Pietila, Stafford – J. Anderson, M. McLeod, Gabriel.

  Rozhodčí: Dwyer, L'Ecuyer – Cormier, MacPherson.

  Diváci: 18 347