Mladá Boleslav – Č. Budějovice 6:3 (2:1 po n.s.n.) | PZ Kladno – Třemošná 3:2 (po nadst. prodl.) | Warriors Brno – Technika Brno 3:4 (po pr.)
Vítkovice – Třinec 6:4 (po nadst. prodl.) | Havířov – Kometa Brno 3:1 (po nadst. prodl.) | Mountfield HK – HC Litvínov 5:2 (po nadst. prodl.)
Chomutov – K. Vary 5:2 (po nadst. prodl.) | Sparta – Kobra 4:1 (po nadst. prodl.) | Dynamo – Zlín 4:2 (po nadst. prodl.)
Žďár n/S – Jihlava 0:8 (po nadst. prodl.) | Havlíčkův Brod – Tábor 3:2 (po pr.) | Olomouc – Vsetín 3:2 (po nadst. prodl.)
Přerov – HK MD Šumperk 5:2 (po n.s.n.)
po nadst. prodl.
Piráti Chomutov
5:2 (1:0, 3:2, 1:0 - N 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 14.03.2019, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba C
Partner:
   
  Ode mě je to vše. Díky za pozornost a zase někdy u mládežnického hokeje na počtěnou. (19:37:50)
   
  Je dobojováno. Piráti poráží karlovarskou Energii 5:2 a radují se i z jednoho bodu v nadstavbě. Hattrickem se dnes blýskl Jiří Kulich, trefili se také Jan Vostiňák, Ondřej Čech a Ondřej Príhoda. Za hosty skórovali David Černý a Samuel Šmajda.

  Nadstavba je u konce. Piráti postupují do play-off, Energie o něj ani moc nezabojovala a chybělo ji opravdu dos bodů.
   
  Konec zápasu.
   
  63:50
  Piráti právě vstřelili branku!
  JIŘÍ KULICH kompletuje hattrick a ukončuje nadstavbu v předposlední minutě! Tadeáš Svoboda domácí patnáctce skvěle předhodil kotouč mezi kruhy, odkud se chomutovský mladík trefil přímo do levé šibenice. Asistence: Tadeáš Svoboda a Štěpán Němec.
   
  63:13
  Energie se ke kotouči moc nedostává. Nyní se to Západočechům povedlo, ale ti nic nevymysleli a vyhodili pouze na zakázané uvolnění.
   
  62:29
  Před kruhy se k dobré střele dostal bek Dominik Perný, ale Štěpán Jiskra si připsal další povedený zákrok!
   
  62:01
  Jan Ekrt se poté uvolnil podél levého mantinelu a u pravé tyčky hledal Príhodu. Tomu se ovšem zakončit nepovedlo, pirátská aktivita ovšem trvá.
   
  61:10
  Poté si na pravé straně udělal prostor Jan Spudich, který hledal mezi kruhy Ondřeje Čecha. K tomu se ale kotouč nakonec nedostal a puk skončil v rohu.
   
  60:20
  Prodloužení mohl hned po dvaceti sekundách rozseknout Tadeáš Svoboda. Ten se dostal po pravé straně až před branku, jeho zakončení po ledě ale Jiskra vychytal!
   
  60:01
  Začalo nadstavbové prodloužení.
   
  Piráti zvládli i třetí třetinu a připisují si tři body. Zároveň potvrdili i postup do play-off! O bonusový bod si oba celky zahrají v nadstavbovém prodloužení, které začíná hned tři minuty po poslední siréně.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila, následovat bude nadstavbové prodloužení.
   
  59:17
  Hosté v plném počtu.
   
  59:08
  Kolem Štěpána Jiskry létaly kotouče, ale ani jeden se do branky nedostal. Karlovarský brankář poté ukryl střelu Jiřího Kulicha z pravého kruhu, která ale i tak šla vedle.
   
  58:27
  Hrají se poslední minutky třetí třetiny. Z vrcholku kruhů zakončoval k levé tyčce Štěpán Němec, ale jeho rána příklepem nakonec skončila jen vedle levé tyčky.
   
  57:57
  Domácí v plném počtu.
   
  57:39
  Výborně to nyní udělal Ondřej Príhoda, který u pravého hrazení vybojoval kotouč a šel na branku. Zakončoval u pravé tyčky, ale Štěpán Jiskra mu druhou branku v této třetině nedovolil!
   
  57:16
  Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Petr Zolonaj – 2 min., podrážení).
   
  56:26
  Jan Ekrt v oslabení pořádně zazlobil. Mezi kruhy se dostal ke kotouči a nepříjemně zakončoval k pravé tyčce. Jiskra kotouč neudržel, ale ten k jeho štěstí vypadl jen těsně vedle tyčky!

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 16. Kulich (Čech, Němec), 22. Vostiňák (Svoboda, Kalčík), 36. Čech (Kulich, Svoboda), 40. Kulich (Perný, Čech), 43. Príhoda (Martínek, Iljuk), 64. Kulich (Svoboda, Němec) – 33. Černý (Vogel, Blecha), 38. Šmajda


  Piráti Chomutov: Šatný (Malant) – Němec, Frollo, Perný, Kovár, Martínek – Spudich, Iljuk, Príhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Vostiňák, Kalčík, Ekrt.
  HC Energie Karlovy Vary: Jiskra (Hykel) – Zolonaj, Petretič, Houdek, Hohl, Vogel – Remeš, Šlechta, Hrůša, Šmajda, Blecha, Bubanec, Matas, Rymon, Sapoušek, Skuhravý, März, Černý.

  Rozhodčí: Šindel – Sedláček, Bláha