Losování volejbalové Ligy mistrů (kon.) | Losování volejbalového CEV Cupu (kon.)
Losování volejbalového Challenge Cupu (kon.)
konec
Losování volejbalového Challenge Cupu

Středa 26.06.2019, 15:30Losování soutěží

    Komentáře nejsou k dispozici.

    Vít Schück

    Los Challenge Cupu mužů
    postupující z předkola - Milán
    postupující z předkola - Kaštela
    Saaramaa - Kfar Saba
    Almeria - Štýrský Hradec

    postupující z předkola - Kladno
    Kamnik - Sporting Lisabon
    Budapešť - Nikósie
    postupující z předkola - Leuven

    postupující z předkola - Montpellier
    postupující z předkola - Groningen
    Podgorica - Nitra
    postupující z předkola - Schönenwerd

    Gentofte - Zalau
    postupující z předkola - Minsk
    Zawiercie - Pazarožik
    Ferizaj - Ankara

    Předkolo

    Linköping - Pärnu
    Lucern - Diekrich
    Azory - Rennes
    Kapošvár - Ried

    Waldviertel - Craiova
    Karlovarsko - Skopje
    vítěz BVA Cupu - Kazincibarcika
    Tirana - Šijak
    Los Challenge Cupu žen
    Slavia Bratislava - Istanbul
    postupující z předkola - Linec
    postupující z předkola - Las Palmas
    Lugoj - Dukla Liberec

    Delgada - Bacau
    Drážďany - Kamienskie
    Giilan - Thiras
    Hölte - Schaffhausen

    Engelholm - Cáchy
    Aesch - Sofia
    postupující z předkola - Kuusamo
    Walferdange - Beziers

    Rigas - Bekescsabai
    Olymp Praha - Kamnik
    postupující z předkola - Kfar Saba
    Budapešť - Krasnojarsk

    Předkolo

    Lugano - Huittinen
    Kapošvári - vítěz BVA Cupu
    Sempeter - Pezinok
    Piraeus - Olympiacos
    Challenge Cup mužů
    Nasazené týmy

    Milán (ITA)
    Ankara (TUR)
    Montpellier (FRA)
    Leuven (BEL)
    Kladno (CZE)
    Schönenwero (SUI)
    Zalau (ROU)
    Štýrský Hradec (AUT)

    1. koš

    Groningen (NED)
    Kfar Saba (ISR)
    Minsk (BLR)
    Nikósie (CYP)
    Sporting (POR)
    Kaštela (CRO)
    Pazarožik (BUL)
    Nitra (SVK)

    2. koš

    Kamnik (SLO)
    Saaremma (EST)
    Gentofte (SUI)
    Ferizaj (KOS)
    Zawiercie (POL)
    Podgorica (MNE)
    Budapešť (HUN)
    Almeria (ESP)
    + 8 postupujících z předkol

    Předkolo

    Tirana (ALB)
    Craiova (ROU)
    Skopje (MKD)
    Šijak (ALB)
    Kapošvár (HUN)
    Ried (AUT)
    Kazincibarcika (HUN)
    Waldviertel (AUT)
    Karlovarsko (CZE)
    Azory (POR)
    Lucern (SUI)
    Rennes (FRA)
    Linköping (SWE)
    Pärnu (EST)
    Diekirch (LUX)
    + vítěz BVA
    Challenge Cup žen
    Nasazené týmy

    Istanbul (TUR)
    Krasnojarsk (RUS)
    Cáchy (GER)
    Schaffhausen (SUI)
    Bacau (ROU)
    Beziers (FRA)
    Bekescsabai (HUN)
    Dukla Liberec (CZE)

    1. koš

    Thiras (GRE)
    Kuusamo (FIN)
    Kamjanske (UKR)
    Kamnik (SLO)
    Kfar Saba (ISR)
    Sofia (BUL)
    Linec (AUT)
    Palmas (ESP)

    2. koš

    Giilan (KOS)
    Bratislava (SVK)
    Delgada (POR)
    Walferdange (LUX)
    Holte (DEN)
    Rigas (LAT)
    Engelholm (SWE)
    Drážďany (GER)
    Aesch (SUI)
    Lugoj (ROU)
    Budapešť (HUN)
    Olymp Praha (CZE)
    + 4 postupující týmy z předkol

    Předkolo

    Piraeus (GRE)
    Olympiacos (GRE)
    Kapošvari (HUN)
    Pezinok (SVK)
    Sempeter (SLO)
    Lugano (SUI)
    Huittinen (FIN)
    + vítěz BVA