Liberec – Technika Brno 10:0 (kon.) | PZ Kladno – Kobra 0:3 (kon.) | Zlín – Poruba 11:1 (kon.)
Plzeň – Sparta 6:2 (kon.) | Vítkovice – Přerov 4:1 (kon.) | Jihlava – Tábor 2:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:4 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 5:3 (kon.) | Třinec – HK MD Šumperk 1:4 (kon.)
Havířov – Vsetín 2:1 (kon.) | Dynamo – Č. Budějovice 9:0 (kon.) | K. Vary – Hvězda Praha 8:0 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 4:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Slavia 2:4 (kon.)
konec
HC Litvínov
5:3 (1:0, 0:1, 4:2)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 12.09.2019, 17:30 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Západ
Partner:
     
    56:17
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAREK KROCKER. Asistence: Martin Adámek a Matěj Hora.
     
    55:16
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DOMINIK BROUČEK. Asistence: Jan Vopat a David Martínek.
     
    48:24
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DOMINIK BROUČEK. Asistence: Daniel Dej a Adam Werner.
     
    46:45
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ HOCELÍK. Bez asistence.
     
    44:24
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MATYÁŠ ŠAPOVALIV. Asistence: Adam Bareš a Ondřej Kouba.
     
    41:33
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MICHAL KOŠTOVAL. Asistence: Adam Bareš a Štěpán Vimmer.
     
    31:40
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ HRABÍK. Bez asistence.
     
    12:39
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ HOCELÍK. Asistence: Marek Slavík a Marek Krocker.

    Filip Lefenda

    Branky a nahrávky: 13. Hocelík (Slavík, Krocker), 47. Hocelík, 49. Brouček (Dej, Werner), 56. Brouček (Vopat, Martínek), 57. Krocker (Adámek, Hora) – 32. Hrabík, 42. Koštoval (Bareš, Vimmer), 45. Šapovaliv (Bareš, Kouba)


    HC Litvínov: Čermák (Herkommer) – Werner, Hynek, Martínek, Hocelík, Kadár, Kuchař, Hora – Beran, Dej, Adámek, Kočárek, Vopat, Postl, Slavík, Brouček, Špaček, Krocker, Skuhrovec
    Rytíři Kladno: Gabriška (Suk) – Danda, Malý, Havel, Koštoval, Kohlíček, Sýkora – Vimmer, Redlich, Hurta, Ullrych, Hrabík, Kouba, Bareš, Nedvěd, Adam, Šapovaliv, Procházka, Štěpánek

    Rozhodčí: Knapík – Dyršmíd, Bláha