Liberec – Technika Brno 10:0 (kon.) | PZ Kladno – Kobra 0:3 (kon.) | Zlín – Poruba 11:1 (kon.)
Plzeň – Sparta 6:2 (kon.) | Vítkovice – Přerov 4:1 (kon.) | Jihlava – Tábor 2:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:4 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 5:3 (kon.) | Třinec – HK MD Šumperk 1:4 (kon.)
Havířov – Vsetín 2:1 (kon.) | Dynamo – Č. Budějovice 9:0 (kon.) | K. Vary – Hvězda Praha 8:0 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 4:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Slavia 2:4 (kon.)
konec
Bílí Tygři Liberec
10:0 (1:0, 3:0, 6:0)
VSK Technika Hokej Brno
Čtvrtek 12.09.2019, 16:00 • Svijanská aréna, Liberec • ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Střed
Partner:
     
    46:21
    Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Maštalíř – 2 min., sekání).
     
    29:45
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Putz – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Vodlan – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (2 min.).
     
    29:05
    Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Bílek – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Trunda – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
     
    19:06
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Hujer – 2 min., vysoká hůl).
     
    18:34
    Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Harásek – 2 min., sekání).
     
    14:29
    Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Svoboda – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).
     
    11:47
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Hujer – 2 min., nedovolené bránění).

    Ondřej Belák

    Branky a nahrávky: 11. Plos (Hois), 28. Kříž (Plos), 30. Plos (Dvořák, Tůma), 36. Kříž (Böhm, Plos), 44. Hujer (Trunda), 45. Plos, 45. Masař (Vodlan), 48. Vodlan (Böhm, Putz), 56. Jenčovský (Trunda), 57. Plos (Kříž, Hois)


    Bílí Tygři Liberec: Král (Krátký) – Böhm, Culek, Hladík, Patzelt, Tůma, Dvořák, Masař, Vodlan, Putz, Jenčovský, Hujer, Trunda, Plos, Kříž, Hois.
    VSK Technika Hokej Brno: Bílek (Gedl) – Svoboda, Rajzik, Žák, Vacek, Šupa, Šplícha, Smutný, Fornál, Korbini, Smítal, Lysoněk, Harásek, Toman, Maštalíř, Líska, Závadský, Kubový, Nerad.

    Rozhodčí: Mareš – Beneš, Lauko.