Košice – Slovan 1:2 (kon.)
konec
HC Košice
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
HC Slovan Bratislava
sk Čtvrtek 12.09.2019, 18:00 • Steel Aréna, Košice • Tipsport Liga (SR) • 1. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  55:01
  Košice dali gól!
  Tak kontaktný gól napokon predsa len prichádza — a rovnako prekvapivo, ako ten druhý bratislavský. MICHAL CHOVAN zaviezol puk do pásma a nenápadnou strelou prepálil VIadislava Habala. Asistencia: Tomáš Slovák.
   
  29:58
  Slovan Bratislava dal gól!
  Aké je to jednoduché. Vyzeralo to na stratený puk zavezený pred bránku. To by sa však k nemu nemohol dostať — paradoxne — košický odchovanec RADOVAN BONDRA, ktorý pohotovým švihom prepálil Košarišťana. 2:0 pre Slovan Bratislava. Asistencie Šimon Petráš, Jakub Urbánek.
   
  10:26
  Slovan Bratislava dal gól!
  Rana pre Košice, hostia skórujú zo svojej prvej väčšej šance v zápase. Gól padol tesne po vhadzovaní, ktoré Slovan vyhral. K puku sa dostal MARTIN ŠTAJNOCH a jeho rana od modrej prepadla za Andreja Košarišťana. Asistencie: Andrej Meszároš, Jindřich Abdul.

  Lukáš Pancurák

  Branky a nahrávky: 56. Chovan (Slovák) – 11. Štajnoch (Meszároš, Abdul), 30. Bondra (Petráš, Urbánek)


  HC Košice: Košarišťan (Škorvánek) — Slovák, Koch (A), Čížek (A), Repe, Růžička, Zeleňák, Bučko — Majdan, Chovan, Haščák — Klhůfek, Skokan (C), Bezúch — Rapáč, Bortňák, Belluš — Milý, Suja, Jokeľ
  HC Slovan Bratislava: Habal (Sabo) — Bačík, Sersen (C), Štajnoch, Meszároš (A), Šedivý, Podlipnik, Hudec — Vandas, Zigo, Abdul — Puliš, Kytnár, Sloboda — Miklík, Kukumberg (A), Matoušek — Petráš, Urbánek, Bondra — Žitný

  Rozhodčí: Stano, Snášel — Gegáň, Stanzel