Česko – Rusko 0:1 (kon.)
konec
Česko
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Rusko
Čtvrtek 10.10.2019, 17:30 • Zimní stadion Příbram, Příbram (CZE) • Reprezentace do 18 let
Partner:
   
  59:59
  Marek Bláha ještě dostal se závěrečnou sirénou dvouminutový trest za držení. Výsledek to ale nemění.
   
  59:33
  Ivan Didkovskij chtěl skórovat v pravém kruhu do prázdné brány, jenže fauloval a dostal dvě minuty za držení.
   
  58:27
  Maksim Motorygin vyrazil ránu českého týmu od modré čáry pouze před sebe a u pravé tyče mohl skórovat Stanislav Vrhel, jenže ruský brankář ho senzačně vychytal! Hlavní trenér Karel Beran si vyžádal oddechový čas a česká brána zeje prázdnotou.
   
  57:05
  Ilija Ryčkov dostal dvě minuty za podrážení a český tým si v závěru utkání zahraje přesilovou hru. Vyrovná?
   
  49:18
  Ignat Kochanin dostal dvě minuty za podrážení a český národní tým nyní může vyrovnat během přesilové hry.
  48:21 Vyrovnávací gól českého týmu neplatil kvůli kopnutí
   
  48:21
  Česko právě vstřelilo branku, která neplatí!
  Češi vytvořili před ruskou bránou obrovský závar a mohli se radovat z vyrovnávací branky, kdyby nedošlo ke kopnutí.
  47:57 Arťom MURYLJOV - 0:1
   
  47:57
  Rusko právě vstřelilo branku!
  ARŤOM MURYLJOV si najel před brankoviště na krásnou přihrávku Pavla Ťutněva zpoza brány a z blízkosti vymetl pravý horní roh! Ruský tým využil přesilovou hru a vede nad domácími hráči 1:0. Asistence: Pavel Ťutněv a Nikita Šujdin.
   
  46:57
  Nikita Šujdin vystřelil dvakrát na vrcholu levého kruhu, první střela minula pravý horní roh, zatímco druhou Nick Oliver Malík výborně vyrazil levým betonem!
   
  46:27
  Lukáš Stehlík sice skončil na útočné modré čáře na ledě, byl to ale on, kdo dostal dvě minuty za vysokou hůl.
   
  42:38
  Oba týmy vyrazily do přečíslení dva na jednoho, jenže český protiútok zhatila nepřesná finální přihrávka, zatímco ruský nepřesná střela Ivana Didkovskije!
   
  41:21
  Aleksej Jegorov dostal dvě minuty za krosček a český tým si v úvodu třetí třetiny zahraje přesilovou hru.
   
  36:42
  Lukáš Stehlík dostal dvě minuty za sekání poté, co Nick Oliver Malík předvedl několik skvělých zákroků. Rusové se snadno dostávají do zakončení. Nejen od modré čáry, ale dokonce i v prostoru brankoviště.
   
  35:19
  Nick Oliver Malík skvěle zasáhl levým betonem a druhá střela Rusů z levého křídla skončila na brankové konstrukci! Je obrovské překvapení, že ještě nepadl gól!
   
  34:19
  Střela českého týmu z levého křídla skončila na přední tyči a po orazítkovaní brankové konstrukce mohl skórovat z dorážky Vojtěch Jiruš, jenže Maksim Motorygin jeho pokus z blízkosti vyrazil!
   
  34:02
  Ilija Ryčkov na levém křídle nabral obrovskou rychlost a v blízkosti levé tyče se dostal do zakončení, Nick Oliver Malík ale jeho střelu zápěstím hrudí vyrazil!
   
  32:38
  Alexandr Pašin je největší hrozbou Rusů a nyní to potvrdil, když na vrcholu levého kruhu vystřelil s příklepem a Nick Oliver Malík jeho pokus nadvakrát zastavil!
   
  30:18
  Český brankář zastavil nahození Rusů a přerušil hru poté, co se v blízkosti levé tyče ani nadvakrát nedokázal prosadit Stanislav Vrhel! Oba brankáři chytají skvěle a v polovině utkání drží čisté konto.
   
  29:39
  Aleksandr Muryljov vystřelil v blízkosti pravé tyče, jenže trefil pouze hruď brankáře Nicka Olivera Malíka, který puk podržel v náručí a připsal si další slibný zákrok!
   
  26:25
  Michal Rouha vypálil na vrcholu levého kruhu tvrdě s příklepem a Maksim Motorygin s vypětím všech sil dokázal puk na přední tyči vyrazit za svou bránu!
   
  26:10
  Bogdan Trinějev dostal dvě minuty za nedovolené bránění a ruský tým musí čelit další přesilové hře Čechů.
   
  25:05
  Josef Slavíček si z pravého rohu krásně najel před bránu, bekhendem ale minul vzdálenější levou tyč! Češi nyní měli velice slibnou příležitost. Škoda, že to tam nepadlo.
   
  20:38
  Danil Averšin dostal pět minut plus osobní trest do konce utkání za úder do oblasti hlavy a krku. Trest odpyká Nikita Šujdin.
   
  20:22
  Stanislav Vrhel se ocitl v blízkosti levé tyče v obrovské šanci, Maksim Motorygin ho ale vychytal, když vsedě nepustil puk za svá záda!
   
  15:12
  Josef Koláček nabral obrovskou rychlost a v blízkosti levé tyče vystřelil z ostrého úhlu, jeho pokus ale nebyl přesný a skončil na boční síti ruské brány!
   
  11:10
  Pavel Ťutněv se ocitl úplně sám před českou bránou a z blízkosti mířil k levé tyči, jenže Nick Oliver Malík puk vyrazil vyrážečkou a připsal si spektakulární zákrok! Nechybělo mnoho a Rusové otevřeli skóre během oslabení.
   
  10:40
  Kirill Kirsanov fauloval Josefa Slavíčka ve slibné šanci a dostal dvě minuty za podrážení. Přesilová hra Česka.

  Tomáš Reiner

  Branky a nahrávky: 48. Muryljov (Ťutněv, Šujdin)


  Česko: Malík (Cichoň) – Bláha (A), Kremláček, Kovář, Hampl, Krutil, Talafa, Hrádek, Naar – Chlubna (C), Vrhel, Malát (A) – Rouha, Mácha, Jiruš – Stehlík, Luža, Slavíček – Slanina, Koláček, Ministr. Hlavní trenér: Karel Beran.
  Rusko: Motorygin (Menšatov) – Kostěnko, Muchamadullin, Muryljov, Kirsanov, Romko, Vaščilin, Jegorov, Mysljajev – Pašin, Zlodějev (A), I. Didkovskij (A) – Trinějev, Chusnutdinov (C), Kochanin – Šujdin, Ťutněv, Burujanov – Ryčkov, Zugan, Averšin. Hlavní trenér: Sergej Golubovič.

  Rozhodčí: Daniel Pražák, Jan Jaroš. Čároví: Tomáš Pešek, Miroslav Šimán

  Diváci: 257