Vítkovice – Sparta 1:5 (kon.) | Zlín – Třinec 2:5 (kon.) | Kladno – Plzeň 7:5 (kon.)
Pardubice – Liberec 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
konec
HC Košice
1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
HC 07 WPC Koliba Detva
sk Pátek 11.10.2019, 17:30 • Steel Aréna, Košice • Tipsport Liga (SR) • 11. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Skončilo sa tipsportligové stretnutie, v ktorom si sily merali HC Košice a HC 07 WPC Koliba Detva. Spokojnejší sú hostia, ktorí si po výhre v pomere 4:1 do tabuľky pripisujú tri body.

  Pomer striel v dnešnom zápase: 38:24

  S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (19:51:36)
   
  Koniec zápasu.
   
  59:16
  Prebieha posledná minúta zápasu.
   
  58:30
  Márna košická snaha. Oceliari sa už len točia v útočnom pásme, chýba tomu koncept aj strelecký pokus. O víťazovi je dávno rozhodnuté.
   
  57:04
  Posledné tri minúty. Už sa nič výnimočné neudeje, čakáme na záverečný hvizd.
   
  56:23
  Detva dala gól!
  Detva si bude dnešný zápas pamätať ešte asi dlho, na ľade Košíc pridala aj štvrtý presný zásah. Presadil sa PETER ZUZIN. Asistencie: Martin Chovan, Peter Šišovský.
  56:23 Peter ZUZIN - 1:4
   
  56:04
  Celky striedali počas hry, Detva to využila a získala jednoduché vhadzovanie pred Stanislavom Škorvánkom. Zápas teraz preruší komerčná prestávka.
   
  55:20
  Chovan niekokoľkokrát pribrzdil, následne posielal puk na modrú čiaru. Tam si ho mal spracovať Haščák, no zamotal sa mu medzi korčule.
   
  54:58
  Bezúch pretlačil puk na Majdana, ktorý si ho s problémami udržal. Nemal to ale na strelu, Roman Petrík mohol ostať pokojný aj v tomto prípade.
   
  53:54
  Koch na výlete za bránkou súpera. Snažil sa tam zostreliť súpera, ten sa mu ale dobre vyhol. Košičania sa k puku tentokrát nedostanú.
   
  52:56
  S Detvou hrala konštrukcia jej bránky. Košice ešte zbrane neskladajú.
  52:31 Peter ZUZIN - 1:3
   
  52:31
  Detva dala gól!
  Zrejme je už o všetkom rozhodnuté. Oceliari nezvládli ďalšiu situáciu, ktorá mala hrať jasne s nimi. V obrannom pásme darovali puk Detve a tá zásluhou JÁNA SÝKORU po tretíkrát skórovala. Sýkora tak má na svojom konte hetrik. Asistencia: Peter Zuzin.
   
  52:10
  Puk Petríkovi vypadol priamo pred Milého, ktorý stál pred bránkoviskom sám. Gól z toho nie je.
   
  51:40
  Košičania to nevymysleli ideálne, puk poslali na čepeľ Zuzinovi a ten má dostatok skúseností na to, aby ho poslal cez všetky čiary.
   
  51:06
  Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Martin Chovan – 2 min., nedovolené bránenie).
   
  50:46
  Medzičasom pokračujú s piatimi mužmi oba celky. Detva sa previnila zakázaným uvoľnením, vhadzovať sa bude po pravej ruke Romana Petríka.
   
  50:04
  Jokeľ zabojoval proti trojici súperov a zatlačil ich do rohu klziska. Detva z tejto presilovky veru veľa nemá.

  Lukáš Pancurák

  Branky a nahrávky: 27. Haščák (Chovan) – 31. Sýkora (Zuzin, Šišovský), 31. Sýkora, 53. Sýkora (Zuzin), 57. Zuzin (Chovan, Šišovský)


  HC Košice: Škorvánek (Košarišťan) — Slovák, Koch (A), Bučko, Repe, Čížek (A), Cibák, Růžička — Majdan, Mich. Chovan, Haščák — Klhůfek, Skokan (C), Bezúch — Rapáč, Bortňák, Milý — Vrábeľ, Suja, Jokeľ
  HC 07 WPC Koliba Detva: Petrík (Šimko) — Andersons, Mar. Chovan (C), Golien, Kuklev (A), Fekiač, Jendroľ, Gachulinec, Ľupták — Sýkora (A), Zuzin, Šišovský — Gašpar, Valent, Surový — Žilka, Podešva, Král — Török, Čacho, Čenka

  Rozhodčí: Valach (SVK), Juhász (HUN) — Šoltés (SVK), Kis-Király (HUN)