Vítkovice – Sparta 1:5 (kon.) | Zlín – Třinec 2:5 (kon.) | Kladno – Plzeň 7:5 (kon.)
Pardubice – Liberec 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
konec
HKM Zvolen
5:1 (2:1, 3:0, 0:0)
MAC Budapešť
sk Pátek 11.10.2019, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipsport Liga (SR) • 11. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Podľa predpokladov sa tretia tretina vo Zvolene iba dohrávala a nemala takú vysokú úroveň ako prvé dve. HKM Zvolen si teda pripisuje do tabuľky povinné tri body. Príjemný večer a ďakujem za pozornosť. (20:27:42)
   
  Najlepší hráči zápasu Kyle Bonis (Zvolen) – Chris Langkow (Budapešť)
   
  Koniec zápasu.
   
  59:59
  Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary a stretnutie končí...
   
  59:30
  Neprehľadná situácia v bránkovisku hostí. Garrett Thompson spoza brány nahodil puk pred bránu. Puk tancoval v okolí bránkovej čiary, ale v sieti nakoniec neskončil.
   
  58:37
  Ďalšia šanca Zvolena, Trotter prihral na krídlo McPhersonovi a jeho zakončeniu chýbali tentokrát naozaj iba centimetre...Výborný zákrok Bálisza.
   
  58:02
  Kyle Bonis mal na hokejke hetrik, po McPhersonovej prihrávke zakončoval do protipohybu Bálisza, ten ale jeho pokus chytá.
   
  57:28
  Ákos Szigeti prešiel cez Olivera Fatula a ohrozil z uhla Tomeka.
   
  56:43
  Veľmi nepresná Špirkova strela z prvej, puk šiel možno aj meter vedľa brány...
   
  55:51
  Domáci už záver úplne vypúšťajú a šetria sily. Hosťom tak dávajú viac priestoru ako v prvých dvoch tretinách, tým je to zatiaľ akosi figu platné. Tiež tretiu tretinu nehrajú na 100%.
   
  54:59
  MAC aktuálne tlačí a snaží sa niečo s pukom vymyslieť, ale v útočnom pásme sú dnes hostia akýsi jaloví, alebo že by to bolo skalopevnou domácou obranou?
   
  53:55
  Domáci kolektív HKM Zvolen v obrovskej šanci. Marco Halama smeroval úplne sám na Bálisza, zvolil bekhendový blafák, ale bránu bekhendom prestrelil.
   
  53:15
  Zverenci Andreja Podkonického pod tlakom len vyhadzujú puk cez všetky čiary na zakázané uvoľnenie. Ďalšie buly v ich obrannom pásme.
   
  52:50
  Aktuálne majú z hry viac hostia, ale je to iba taký platonický tlak.
   
  51:59
  Patrik Maier si zle spracoval prihrávku rukou, puk získal Márk Schlekmann, ale aj on sa previnil voči pravidlám, pretože prihral spoluhráčovi puk rukou.
   
  51:20
  Maierova delovka od modrej čiary a po veľmi dlhom čase aká taká šanca domácich.
   
  50:40
  Protiútok domácich juniorov Fatul vysunul Koleniča, ten zakončoval príklepom, ale puk mieri mimo brány.
   
  49:59
  Nedá sa povedať, že by hostia zápas zabalili, ale dnes ich hre akosi chýba systém. Hráči lietajú po ľade ako splašení, ale akonáhle prídu do útočného pásma sú bezzubí.
   
  49:10
  Willie Corrin robil sťahovačku na útočnej modrej, následne mu však bol odpískaný ofsajd.

  Števo Lasab

  Branky a nahrávky: 5. Bonis (McPherson, Trotter), 16. B. Mráz (M. Halama), 25. Bonis (McPherson, Thompson), 30. Preisinger (Lowney, Corrin), 40. Kolenič (Marcinek, Švarný) – 2. Bodó (Br. Orbán, Langkow)


  HKM Zvolen: T. Tomek (Hollý) – Lowney, Švarný (C), Betker, Corrin, Drgoň (A), Maier, Fatul – B. Mráz, Špirko (A), Kelemen – McPherson, Trotter, Bonis – Handlovský, M. Halama, Thompson – Kolenič, Preisinger, Marcinek – Chlepčok (tréner – A. Podkonický)
  MAC Budapešť: Bálisz (Halász) – Pozsgai (C), Macaulay (A), MvNally, Carslile, Garát, Bl. Obrán, Fejes, Schlekmann – Klempa, Stretch, Sofron – Br. Orbán (A), Langkow, Bodó – K. Nagy, Pitt, Terbócs – Kreisz, Majoross, Szigeti (tréner – G. Majoross)

  Rozhodčí: Korba, T. Orolín – Beniač, Jobbágy (video – Gajan)

  Diváci: 1690